BOSS PS-6

Cena s DPH 3 790 Kč
Cena bez DPH 3 132 Kč

Na objednávku

BOS720104

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  BOSS PS-6

  BOSS PS-6

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  BOSS PS 6

  Stompbox PS-6 je šestou generací pitch-shifterů Boss. Nabízí 4 různé inteligentní pitch-shift efekty, tedy efekty měnící tóninu, ve které hrajete, a tříhlasý harmonizér. Kromě efektů typu Harmony, Pitch-Shift nebo Detune nabízí i novou funkci Super Bend pro pro simulaci efektu typu Whammy – pro což lze použít i externí expression pedál. Značnou výhodou PS je velmi snadná ovladatelnost.


  Jak je u Boss zvykem, je i elektronika PS-6 zabudována v masivním kovovém šasi, na jehož horní straně se nachází čtveřice ovladačů. Zprava naleznete vstupní konektor, nalevo výstup, na zadní straně je vstup pro konektor 9 Voltového adaptéru. PS-6 lze samozřejmě napájet i baterií.


  Zmíněné ovladače slouží k určení módu, ve kterém chcete PS používat a pak k detailnímu nastavení. Tím může být dle konkrétního módu tónina, úroveň transpozice, délka bendu či poměr mezi původním a zefektovaným signálem.


  Boss PS-6 je velmi inteligentním pitch-shifterem, který dodá Vašemu hraní zcela nové dimenze. Navíc se snadno ovládá a skvěle zní.
  Technické údaje

  - kytarový podlahový efekt

  - typ: Pitch Shifter / Harmonizér

  - ovládání: Balance, Harmony, Key, Mode

  - vstup pro externí expression pedál

  - napájení: 9V adaptér / baterie

  - spotřeba: 45 mA

  - rozměry: 73 x 129 x 59 mm

  - váha: 440 g

  Recenze

  Napsat recenzi

  BOSS PS-6

  BOSS PS-6

  9 dalších produktů ve stejné kategorii: