Anatolian ES 13 PWHHT EXPRESSION power hi hat 13"
Anatolian ES 13 PWHHT power hi-hat 13" Expression
ES13PWHHT
Anatolian
Činel typu power hi-hat o průměru 13"; řada Expression; materiál: slitina B20 Plus.
S DPH
Počet
Není skladem - na objednávku
Všechny možnosti doručení
  • Osobní odběr Zdarma
  • Osobní odběr na prodejně v Olomouci
  • DPD Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD
  • DPD PARCELSHOP - VÝDEJNÍ MÍSTA V ČR Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD s výdejními místy
Popis
Anatolian ES 13 PWHHT power hi-hat 13" Expression - činel
Vlastnosti:
  • typ činelu: power hi-hat
  • velikost: 13"
  • určeno pro: rock aj.
  • moderní výrazné činely s bohatým sustainem
  • materiál: slitina B20Plus (80% mědi, 20% cínu)
  • povrchová úprava: briliant
  • země výroby: Turecko
Detaily produktu
ES13PWHHT
Parametry
Materiál
B20 Plus
Typ činelu
Hi-hat
Typ komba
13"
Počet kusů v balení
2
Země původu
Turecko
Specifické reference
ean13
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Kód: CNT000014
Značka: Centent Cymbals
Centent Dolphin 14" Hi-Hat
Činel typu hi-hat, velikosti 14", skvěle řemeslně zpracovaný, vyrobený z mosazi. Díky speciálně upravovanému povrchu ideální pro cvičení.