TGI TGS1305B
  • TGI TGS1305B
  • TGI TGS1305B
  • TGI TGS1305B
TGI TGS1305B
BMTGS1305B
TGI
Prémiový tkaný bavlněný popruh, hnědý, silné kožené koncovky připevněné nýty, délka 66-126 cm.
S DPH
Počet
Skladem
> 5 ks
Doprava - u vás již zítra v pátek 15.05.2026.
Všechny možnosti doručení
  • Osobní odběr Zdarma
  • Osobní odběr na prodejně v Olomouci
  • Balíková přeprava od DPD
  • Balíková přeprava od DPD s výdejními místy
Popis
TGI TGS 1305A Kytarový popruh tkaný Premium - hnědý
Vlastnosti
  • Barva: hnědá
  • Nastavitelná délka: 66 cm (25,9") – 126 cm (49,6")
  • Šířka: 5 cm (1,9")