Dunlop PH112R.73  trsátko Hetfield Black Fang
Dunlop PH112R.73 Hetfield Black Fang
PH112R.73
Dunlop
Trsátko James Hetfield Black Fang Ultex 0.73 mm; cena za 1 ks.
S DPH
Počet
Skladem
> 5 ks
Doprava - u vás již zítra v pátek 15.05.2026.
Všechny možnosti doručení
  • Osobní odběr Zdarma
  • Osobní odběr na prodejně v Olomouci
  • Balíková přeprava od DPD
  • Balíková přeprava od DPD s výdejními místy
Popis
Dunlop PH 112R 73 James Hetfield Black Fang Ultex 0.73 mm
Trsátko Dunlop James Hetfield Black Fang Ultex, tloušťka 0.73 mm, materiál ULTEX. Design trsátka vytvořen v spolupráci s kytaristou a frontmanem kapely Metallica Jamesem Hetfieldem.
Od prvního alba "Kill em all" až po zatím poslední kousek "Death Magnetic", inspiroval James Hetfiled svým stylem hry mnoho hráčů. James při své hře upřednostňuje trsátka s jasným tónem a údernou silou. V trsátkách značky Dunlop, James objevil perfektní nástroj pro jeho typický -divoký styl hraní. Trsátka série "Black Fang" jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu Ultex. Špičatá, tvarovaná koncovka poskytuje maximální rychlost a ovládání hry. Ideální pro hráče, kteří se snaží dosáhnout co nejjasnější tón. "Je to rychlé, jasné a silné trsátko, díky své tvrdosti a materiálu," říká James. A dodává "Trsátko Vám dává vše, co potřebujete, stačí přidat jed." tloušťka trsátka: 0.73 mm
Detaily produktu
PH112R.73
52 ks
Specifické reference
ean13
Mohlo by vás také zajímat
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Kód: DU BL100P1.0
Značka: Dunlop
DUNLOP BL100P1.0
Dunlop Blackline kytarová trsátka 1.0 (sáček=6 ks).
Zobrazit
Skladem
Skladem: 2 ks
Kód: DU 471P3S
Značka: Dunlop
DUNLOP 471P3S
Kytarová trsátka Dunlop Nylon Max Grip JAZZ III , STŘ.OSTRÁ ŠPIČKA, ČERNÁ (sáček = 6 ks)
Zobrazit
Skladem: 1 ks
Kód: GEW526122
Značka: Clayton
Clayton Trsátka Cork Grip 0,50 mm,želví
Skladem: 3 ks
Kód: GEW523890
Značka: Fire&Stone
Trsátko Fire&Stone Jazz 3 špička, černá Typ 3
Ideální trsátka pro rychlou hru a přesně kontrolovatelný dosed. 2 různé špičky, polokulaté a špička, k dodání ve 2 barvách s vyraženým logem na obou stranách. Typ 3 - pointed head, síla 1,38 mm v černém provedení.
Skladem: 2 ks
Značka: Clayton
Clayton Trsátka American Hotties Heavy
Skladem: > 5 ks
Kód: 1NFX2-10
Značka: D'Addario
D'Addario 1NFX2
D'Addario NYLFLEX klasické nylonové trsátko; standartní tvar; tloušťka: 0.50 mm; cena za 1ks.
Skladem: > 5 ks
Clayton Trsátka Cork Grip 0,80 mm, želví