Suzuki M-20 Manji různá ladění

Diatonická foukací harmonika Suzuki Manji M-20 C s výjimečně silným a čistý zvukem a snadným ohýbáním tónů. Vyznačuje se vynikající kvalitou a provedením. Má 10 kanálků, 20 zvuků.

Cena s DPH 999 Kč
Cena bez DPH 826 Kč

Nové Různá ladění
Na externím skladu. Odesíláme do 3 dnů.

Více informací

Suzuki M-20 C Manji diatonická foukací harmonika různá ladění

Diatonická foukací harmonika Suzuki Manji M-20 s výjimečně silným a čistý zvukem a snadným ohýbáním tónů. Vyznačuje se vynikající kvalitou a provedením. Revoluční je její kompozitový hřeben, který simuluje zvukové vlastnosti dřeva ale netrpí vlhkostí. Tento model je pojmenován po zakladateli značky Suzuki. Pan Manji Suzuki, kterému je již přes 80 let, se stále naplno věnuje své firmě, výrobě a vývoji harmonik. To, že propůjčil tomuto modelu své jméno značí, že si plně stojí za jeho vývojem a je spokojen s výsledkem.

Tento model nabízí silný, hutný tón díky speciálnímu, kompozitovému hřebenu, dynamičtější tón chopný si poradit i se silnější hrou a rezonující, otevřený celkový zvuk. Skvělá odezva této harmoniky, umožňuje nástroji reagovat i na nejjemnější nuance v dechu hráče.

K dispozici je široká paleta různých ladění: C, G, A, D, E, F, Bb, B, F#, Eb, Ab, Db, Hi G a Low F. Ladění nástroje je prováděno pomocí počítačem řízených laserů. Harmonika je vyrobena s ocelovým krytem v klasickém designu custom nástrojů. Na přání bluesových a rockových hráčů na harmoniky je zadní strana nástroje zcela otevřená a umožňuje skvělou projekci zvuku. Velké otvory na bocích nástroje umožňují hráči přímo dobře slyšet svůj nástroj. Suzuki je první výrobce harmonik, který přesunul jedinný upevňovací šroub na předek hřebenu, kde zajistí maximální tlak a tím i vzduchotěsnost nástroje.

Nástroj je vybaven revolučním kompozitovým hřebenem simulujícím vlastnosti dřeva, který však není negativně ovlivňován vlhkostí. Nabízí tak zvuk velmi podobný nástrojům s dřevěným hřebenem, ale bez obtíží spojených s vlhkostí. Výsledný zvuk je také silnější než u jiných nástrojů s plastovým hřebenem. Firma Suzuki si získala celosvětové uznání za přesnost a odolnost svých jazýčků. Jazýčky a plátky této harmoniky jsou fosforbronzové. Díky nově vyvinuté technologii upevnění jazýčků na plátky je dosaženo nejjemnější rozestupu mezi jazýčkem a jeho slotem mezi světovými výrobci. Precizně vyvinuté profily a délky jazýčků se také podílejí na silnějším a plnějším zvuku s možností snadného ohýbání tónů a s delší životností. Náhradní plátky lze v našem eshopu dokoupit samostatně pod označením RP-M-20 Manji v mnoha různých laděních. Součástí nástroje je kvalitní a odolné, polstrované plastové pouzdro, návod na péči o nástroj a tabulka tónů.

Vlastnosti:

  • Diatonická foukací harmonika
  • Počet kanálků: 10
  • Ladění: C, G, A, D, E, F, Bb, B, F#, Eb, Ab, Db, Hi G a Low F
  • Rozměry nástroje: 101 x 27 x 18 mm
  • Hmotnost 65 g (109 g včetně pouzdra)
  • Ocelový kryt
  • Kompozitový hřeben
  • Jazýčky: Fosforbronz
  • Plastové pouzdro
  • Náhradní plátky lze zakoupit pod označením RP-M-20 Manji

Video

Informace

Informace

Barva Stříbrná
Materiál Kov
Hmotnost 65 g
Ladění C, G, A, D, E, F, Bb, B, F#, Eb, Ab, Db, Hi G a Low F
Harmonika počet kanálků 10
Typ harmoniky Diatonická
Rozměry 101 x 27 x 18 mm

Recenze

Napsat recenzi

Suzuki M-20 Manji různá ladění

Suzuki M-20 Manji různá ladění

Diatonická foukací harmonika Suzuki Manji M-20 C s výjimečně silným a čistý zvukem a snadným ohýbáním tónů. Vyznačuje se vynikající kvalitou a provedením. Má 10 kanálků, 20 zvuků.

Video

Video

K tomuto produktu Vám nabízíme

30 dalších produktů ve stejné kategorii: