Ibanez GSR200B-WNF

Elektrická čtyřstrunná baskytara

Cena s DPH 6 570 Kč
Cena bez DPH 5 430 Kč

Nové
Skladem na prodejně

1 Ks

GSR200B-WNF

Více informací

Ibanez GSR200B-WNF

Tento nástroj spadá pod řadu SR, nabízející jednu z tradičních podob baskytar Ibanez již od roku 1987. Charakteristikami těchto nástrojů jsou jistě masivní ergonomicky tvarované tělo s dvěma výřezy, které umožňují perfektní dostupnost všech poloh, příjemně tenký krk, jenž přispívá k opravdu pohodlné hře, pečlivý výběr použitého dřeva a hardware, velkou univerzálnost použití a hlavně, což je nejdůležitější, skvostný zvuk. Verze Gio nabízí nástroje, u kterých je cílem nabídnout co nejvyšší kvalitu za co nejnižší cenu.

Tělo této baskytary je vyrobeno z nyatohu, javorový krk odpovídá typu GSR4 a osazen je 22 pražci typu Medium. Disponuje následujícími parametry: menzura je vyměřena na 864 mm, v nultém pražci je široký 41 mm, výška v nultém pražci je 21 mm, ve 12. jde o 22 mm, rádius odpovídá 305 mm. To vše přispívá jednoduchému a rychlému pohybu ruky a příjemnému pocitu z hraní.

Nástroj je osazen dvěma pasivními snímači Ibanez PowerSound, konkrétně Dynamix P u krku a Dynamix J Single Coil u kobylky, zvuk z nich se dá ovládat dvěma potenciometry Volume (zvlášť pro každý snímač), tónovou clonou a aktivním Phat II Bass Boosterem pro zesílení basových frekvencí. Díky této kombinaci snímačů a ostatní elektroniky je zcela bezproblémové získat velké množství nastavení zvuku se zachováním perfektní barvy tónu a dynamiky. Struny jsou ukotveny v kobylce typu B10, jejíž kameny dávají strunám rozteč 19 mm.

Ibanez GSR 200B je skvělá volba pro každého baskytaristu, který požaduje zachování co nejnižší ceny a přesto chce mít kvalitní nástroj. Vyzkoušejte si ji a uvidíte, že už ji nebudete chtít pustit z rukou.


Parametry:

Barva výrobce: Walnut Flat
Barva: Hnědá
Povrchová úprava: Pololesk
Typ baskytary: Modern Bass
Tělo: Nyatoh
Top: N/A
Hmatník: Jatoba
Krk: Javor
Elektronika: Aktivní
Počet strun: 4
Menzura: 864 mm
Profil krku: Výrobce neuvádí
Rádius: 12 "
Počet pražců: 22
Šířka nultého pražce: 41 mm
Konfigurace snímačů: S-S
Model snímačů: 1x Dynamix J, 1x Dynamix P
Ovládání: 2x Volume, 1x Tone. Phat II EQ
Ladicí mechaniky: Ibanez
Hardware: Chrom
Kufr: Ne
Pouzdro: Ne

Recenze

Napsat recenzi

Ibanez GSR200B-WNF

Ibanez GSR200B-WNF

Elektrická čtyřstrunná baskytara

30 dalších produktů ve stejné kategorii: