Shure SM58-LCE

Shure dynamický mikrofon pro zpěv a slovo, který dnes již patří mezi klasiku na trhu. Odolná konstrukce, součástí je i držák, redukce, obal.

Cena s DPH 2 890 Kč
Cena bez DPH 2 388 Kč

Skladem na prodejně

2 Ks

SHR285018

Více informací

Shure SM58-LCE - dynamický mikrofon pro zpěv

Mikrofony řady SM tvoří dnes najdeme prakticky na všech hudebních pódiích a dá se říci že ve značné míře definovaly podobu dnešního živého a částečně i studiového zvuku. Jsou konstruovány s ohledem na tvrdé podmínky každodenního použití nejen v hudebních klubech a profesionálních touringových firmách. Svému uživateli přinášejí vysokou užitnou hodnotu a jsou zárukou vysoké spolehlivosti.

Model SM58 je dnes již klasikou mezi vokálními mikrofony a mezi hudebníky a zvukaři se pravděpodobně jedná o nejznámější mikrofon vůbec. Svou cestu si vydláždil v 60-80. letech především přes prostředí rockových klubů, kde jak je známo prochází mnohdy mikrofony tvrdou zatěžkávací zkouškou a jsou vystavovány nelítostnému zacházení a nárazům. Dá se tedy hovořit už skutečně o legendárním modelu. Jako zcela výjimečné se ukázalo zejména zavěšení mikrofonní vložky SM58, velmi dobře odolávající výše zmíněným nežádoucím faktorům. Jako velmi účinný se rovněž ukázal zabudovaný pop-filter, redukující nárazy vzduchu ze zpěvákových úst. Díky svému frekvenčnímu průběhu, dodávající mikrofonu na srozumitelnosti, čistotě a průzračnosti se z SM58 stal skutečně mocný nástroj mnoha zpěváků i zvukařů, kteří velmi často vyhledávají jeho charakteristický zvuk. Vyrábí se i ve verzi s vypínačem, značenou SM58-SE.

Vlastnosti:

  • Typ mikrofonu: Dynamický
  • Směrová charakteristika: Kardioida
  • Frekvenční rozsah: 50 Hz - 15 kHz
  • Obsah balení: Mikrofon, držák, redukce, obal
  • Počet kusů: 1
  • Hmotnost: 0,3 kg
  • Impedance: 150 Ohm
  • Vhodné pro: Zpěv
  • Vypínač: Ne

Vlastnosti

Vlastnosti

Určeno pro Zpěv, slovo
Barva Černá
Materiál Kov
Typ mikrofonu Dynamický
Hmotnost 0,3 kg
Využití Studio, live

Recenze

Napsat recenzi

Shure SM58-LCE

Shure SM58-LCE

Shure dynamický mikrofon pro zpěv a slovo, který dnes již patří mezi klasiku na trhu. Odolná konstrukce, součástí je i držák, redukce, obal.

Video

Video

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: