Anatolian - TRADITIONAL regular hi hat 13” (TS 13 RHHT)
Anatolian TS 13 RHHT regular hi hat 13” Traditional
TS13RHHT
Anatolian
Činel regular hi hat 13", řada Traditional; slitina B20Plus.
S DPH
Počet
Na externím skladu. Odesíláme do 3 dnů.
Všechny možnosti doručení
  • Osobní odběr Zdarma
  • Osobní odběr na prodejně v Olomouci
  • DPD Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD
  • DPD PARCELSHOP - VÝDEJNÍ MÍSTA V ČR Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD s výdejními místy
Popis
Anatolian Traditional 13” (TS 13 RHHT) - činel
Vlastnosti:
  • typ činelu: Hi-hat
  • velikost: 13"
  • určeno pro: rock, pop
  • moderní, průrazný a čistý zvuk
  • materiál: slitina B20Plus (80% mědi, 20% cínu)
  • povrchová úprava: regular
  • země výroby: Turecko
Detaily produktu
TS13RHHT
Parametry
Materiál
B20 Plus
Typ činelu
Hi-hat
Velikost činelu
13"
Hmotnost
1,79 kg
Počet kusů v balení
2
Země původu
Turecko
Specifické reference
ean13
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Kód: CNT000014
Značka: Centent Cymbals
Centent Dolphin 14" Hi-Hat
Činel typu hi-hat, velikosti 14", skvěle řemeslně zpracovaný, vyrobený z mosazi. Díky speciálně upravovanému povrchu ideální pro cvičení.