Anatolian DIS 17 CRH Diamond Impact Crash 17"
DIS17CRH
Anatolian
Činel typu crash o průměru 17"; řada Diamond Impact; materiál: slitina B20 Plus. řady
S DPH
Počet
Není skladem - na objednávku
Všechny možnosti doručení
  • Osobní odběr Zdarma
  • Osobní odběr na prodejně v Olomouci
  • DPD Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD
  • DPD PARCELSHOP - VÝDEJNÍ MÍSTA V ČR Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD s výdejními místy
Popis
Vlastnosti:
  • typ činelu: crash
  • velikost: 17"
  • určeno pro: rock, pop aj.
  • moderní čistý průrazný zvuk
  • materiál: slitina B20Plus (80% mědi, 20% cínu)
  • povrchová úprava: kombinace briliant a regular
  • moderní explozívní činel s velmi bohatým a plným zvukem
  • země výroby: Turecko
Detaily produktu
DIS17CRH
Parametry
Materiál
B20 Plus
Typ činelu
Crash
Velikost činelu
17"
Počet kusů v balení
1
Země původu
Turecko
Specifické reference
ean13
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Kód: EMS18LCRH
Značka: Anatolian
Anatolian EMS 18 LCRH
Činel typu light crash o průměru 18"; řada Emotion; materiál: slitina B20 Plus.