Anatolian - TRADITIONAL rock hi hat 12” (TS 12 RKHHT)
Anatolian TS 12 RKHHT rock hi-hat 12” Traditional
TS12RKHHT
Anatolian
Činel hi-hat rock 12"; řada Traditional; materiál: slitina B20 Plus.
S DPH
Počet
Není skladem - na objednávku
Všechny možnosti doručení
  • Osobní odběr Zdarma
  • Osobní odběr na prodejně v Olomouci
  • DPD Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD
  • DPD PARCELSHOP - VÝDEJNÍ MÍSTA V ČR Zdarma
  • Balíková přeprava od DPD s výdejními místy
Popis
Anatolian TS 12 RKHHT Traditional rock hi-hat 12" - činel
Vlastnosti:
  • typ činelu: rock hi-hat
  • velikost: 12"
  • určeno pro: všechny styly hraní
  • materiál: slitina B20Plus (80% mědi, 20% cínu)
  • povrchová úprava: regular
  • země výroby: Turecko
Detaily produktu
TS12RKHHT
Parametry
Materiál
B20 Plus
Typ činelu
Hi-hat
Velikost činelu
12"
Počet kusů v balení
2
Země původu
Turecko
Specifické reference
ean13
16 dalších produktů ve stejné kategorii:
Kód: CNT000006
Značka: Centent Cymbals
Centent B20 Tang Rock Series 14" Hi-hats
Zobrazit
Skladem
Skladem: 5 ks
Kód: CNT000014
Značka: Centent Cymbals
Centent Dolphin 14" Hi-Hat
Činel typu hi-hat, velikosti 14", skvěle řemeslně zpracovaný, vyrobený z mosazi. Díky speciálně upravovanému povrchu ideální pro cvičení.