PreSonus Studio 192

USB 3.0 Audio rozhraní a řídící centrum studia. PreSonus Studio 192 je první audio rozhraní s USB 3.0. Vyniká výjimečnou zvukovou kvalitou a také flexibilní konektivitou, což z něj činí ideální jádro nahrávacího studia.

Cena s DPH24 290 Kč 21 890 Kč
Cena bez DPH 18 091 Kč

Snížená cena!
Na objednávku

APRE135

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  PreSonus Studio 192

  PreSonus Studio 192

  USB 3.0 Audio rozhraní a řídící centrum studia. PreSonus Studio 192 je první audio rozhraní s USB 3.0. Vyniká výjimečnou zvukovou kvalitou a také flexibilní konektivitou, což z něj činí ideální jádro nahrávacího studia.

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  PreSonus Studio 192

  PreSonus Studio 192 je první audio rozhraní s USB 3.0. Vyniká výjimečnou zvukovou kvalitou a také flexibilní konektivitou, což z něj činí ideální jádro nahrávacího studia. Díky schopnostem monitoringu a míchání jej ocení ho také hudební producenti, zvukoví inženýři či nezávislé kapely.

  Hlavní rysy:

  • Simultánní využití 26 vstupů a 32 výstupů (při 48kHz) – nebo 8x14 při 192 kHz 
  • Výhody ceněného StudioLive Fat Channel na každém vstupu, včetně monitoringu s nulovou latencí 
  • Funkční jako jádro studia – monitor mix, přepínač poslechových monitorů, dva nezávislé sluchátkové výstupy 
  • Dálkové ovládání XMAX předzesilovačů a tvorba monitor mixu, díky softwaru UC Surface při iPad, PC, Mac 
  • Možnost rozšíření díky externímu ADDA převodníku DigiMax DP88 


  Srdcem studia
  Studio 192 byl navržen jako centrální jednotka pro jakýkoliv hudební projekt nebo profesionální studio. Zabudovaný talkback mikrofon může být směrován do jakéhokoliv mixu. Dim a mono tlačítka poskytují také plnou kontrolu nad hlavním mixem. Díky dvěma sluchátkovým výstupům můžete poslouchat další potřebné submixy. A máte k dispozici deset symetrických výstupů, které můžete libovolně využít pro monitoring, mix, přepínání monitorů nebo pro cokoliv, co zrovna potřebujete ke své práci. Díky této flexibilitě, SW podpoře a množství vstupů a výstupů se Studio 192 hodí do jakéhokoliv nahrávacího či produkčního prostředí

  Předzesilovače XMAX s dálkovým ovládáním
  Studio 192 obsahuje osm dálkově řízených XMAX preampů, které se vyznačují velkým headroomem, nízkým šumem, širokou dynamikou a frekvenčním rozsahem.

  Mikrofonní předzesilovače jsou klíčovou komponentou zvukové kvality nahrávání. To je právě důvod, proč PreSonus vyvinul vlastní konstrukci předzesilovačů – XMAX. Vynikají vysokým operačním napětím, kvalitní třídou A a diskrétní konstrukcí. Díky tomu dosahují nejen skvělých parametrů, ale mají opravdu skvěle znějící a průzračně čistý zvuk. Navíc je lze použít s jakýmkoliv typem mikrofonu.

  Roku 1995 s PreSonus nechal patentovat své digitální řízení analogových obvodů. Na tomto základě postavil samostatnou technologii digitálního řízení hlasitosti a tu nyní využívá u XMAX předzesilovačů. Díky tomu lze například ukládat nastavení zesílení vstupů celé scény.

  Monitor mix s nulovou latencí
  Protože ne při každém nahrávání lze využít možností Studio One, má Studio 192 možnost ovládání funkcí pomocí rozhraní UC Surface, ovládacího software, který si rychle získal oblibu a mnohá ocenění, coby intuitivní směšovací rozhraní, které poskytuje rychlý přístup ke všemu, co potřebujete pro vytvoření kvalitních monitor mixů a nahrávacích sestav.

  UC Surface (PC / Mac / iPad) byl pečlivě navržen pro intuitivní a rychlou práci. Když jsou muzikanti připraveni nahrávat, tak není čas hledat různá ovládání a nastavení. Proto s UC Surface máte vždy po ruce všechny potřebné ovládací prvky, které potřebujete pro vytvoření monitor mixu pro každého muzikanta. Dokonce můžete dát přístup kapele k jejich monitor mixům, takže si můžou nastavit úrovně sami pomocí iPadů.

  Filter DCA zase umožňuje libovolně seskupovat kanály a returny do skupin a pak je řídit společně, což mám mnoho předností a možností.

  Skvělý signálový procesor
  Přidáním správných efektů může způsobit obrovský rozdíl v tom, jak se bude muzikant cítit a zda bude vnímat produkci přirozeně. Za tímto účelem byl do Studio 192 implementován Fat Channel na každý analogový vstup a navíc byl přidán stereo reverb a delay. Výsledkem je lepší produkční výkon a lepší záznam.

  Fat Channel byl vyvinut z klasického ACP88 kompresoru/gatu a poprvé byl použit v mixážních pultech StudioLive. Nádherně hudebně znějící a přirozený zvuk se stal rychle známým a charakteristickým pro tyto mixy. Fat Channel obsahuje HP filtr, noise gate, kompresor, 4-pásmový plně parametrický ekvalizér a limiter. Padesát továrních presetů, pečlivě vytvořených zvukovými profesionály, pomáhají rychle vytvořit požadovaný zvuk, který dobře zní. Presety lze také vytvořit v UC Surface nebo Studio One a vzájemně je sdílet, včetně možnosti sdílení s ostatními uživateli Studio One, StudioLive a Studio 192.

  Sametový přechod z analogu do digitálu
  Studio 192 je vybaven audiofilními převodníky Burr-Brown, které přináší prvotřídní digitální konverzi až do 192 kHz. Tyto převodníky poskytují dynamický rozsah 118 dB, což zaručuje naprosto hladký, přirozený převod komplexního harmonického zvukového obsahu. Uslyšíte každý nádech, přechod, tón a detail ve vašich nahrávkách.

  Možnosti rozšíření
  Předzesilovač a převodník DigiMax DP88 byl vytvořen k naprosto přirozenému rozšíření Studio 192. Obsahuje osm XMAX prampů, ADAT s frekvencí až 96 kHz, analogové DI vstupy, DAC výstupy a word clock. Jakmile jej propojíte se Studio 192 digitálním optickým kabelem, dostanete se k dálkovému ovládání pomocí UC Surface, takže získáte plnou kontrolu nad celým systémem.

  Informace

  Informace

  Barva Šedá, modrá
  Materiál Kov
  Hmotnost 2,22 kg
  Konektivita USB
  Počet vstupů 8
  Mikrofonní vstupy 8
  Sluchátkový výstup 2
  Počet výstupů 10
  Adaptér součástí ANO
  Rozměry 44.45 x 139.7 x 482.6 mm
  Digitální vstupy ANO
  Nástrojové vstupy 2
  Integrované DSP efekty ANO
  Digitální výstupy ANO
  SPDIF ANO
  ADAT ANO

  Recenze

  Napsat recenzi

  PreSonus Studio 192

  PreSonus Studio 192

  USB 3.0 Audio rozhraní a řídící centrum studia. PreSonus Studio 192 je první audio rozhraní s USB 3.0. Vyniká výjimečnou zvukovou kvalitou a také flexibilní konektivitou, což z něj činí ideální jádro nahrávacího studia.

  Video

  Video

  K tomuto produktu Vám nabízíme

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: