TC HELICON Voicetone Harmony-G XT, hlasový harmonizér pro kytaristy

VoiceTone Harmony-G XT, hlasový harmonizér pro kytaristy (M)

Cena s DPH 6 790 Kč
Cena bez DPH 5 612 Kč

Na objednávku

TC960208

Více informací

Harmony-G XT je vokální efekt, který využívá technologie velmi populárního modelu VoiceLive 2. Jde o efektový pedal, který funguje jako reverb či delay a harmonizér. Pro adekvátní tvorbu harmonií snímá Harmony-G XT signál z Vašeho nástroje a podle něj uzpůsobuje generované harmonie.
Novinkami u tohoto modelu jsou nové algoritmy pro modelování harmonií a reverbu, přidání násobného vícehlasu, přepracování presetů, ještě více zjednodušené ovládání a USB rozhraní pro propojení s počítačem.
Veškeré ovládání efektu je pomocí ovladačů na horní straně – jsou zde nožní spínač pro aktivování efektu a přepínání presetů, potenciometry pro nastavení úrovně hlasitosti u signálu z nástroje, vašeho hlasu a generovaných harmonií a potenciometr pro nastavení úrovně reverbu či delaye a pak tlačítka pro další nastavení – zvolení typu harmonie a reverbu, práci s presety a tak dále.
Harmony-G XT dokáže pracovat s 18 kombinacemi reverbu a delaye, upravovat hlas pomocí technologie Live Engeneer Effect a generovat harmonie o oktávu, tercii a kvintu nad i pod původním tónem, navíc je zde unikátní Bass Harmony. Vše lze uložit do 20 presetů, které jsou umístěny po 10 ve dvou bankách.
Harmony-G XT obsahuje kvalitní mikrofonní preamp s phantomovým napájením velmi přesnou a rychlou kytarovou ladičku. Na zadním panelu Harmony naleznete kromě zmíněného konektoru USB i vstup pro napájecí adaptér, XLR vstup pro mikrofon, stereo XLR výstupy a vstup a výstup pro signál z Vaší kytary či jiného nástroje.
TC Helicon Harmony-G XT je velmi inteligentní vokální efekt, který značně usnadní tvorbu harmonií a Vašemu zpěvu přidá zcela nové dimenze.

Technické údaje
- vokální efekt (harmonizér a reverb / delay)
- tvoří harmonie na základě signálu z nástroje
- mikrofonní preamp s phantomovým napájením
- ovládání: Input, Guitar, FX, Harmony
- spínače: Tone, Preset, Manual, Double, FX, Voice 1, Voice 2
- 20 uživatelských presetů
- 16 kombinací reverbu a delaye
- tvorba harmonií o tercii, kvintu a oktávu pod i nad tónem + Bass Harmony
- vstupy: XLR Mic-In, Instrument-In
- výstupy: 2x XLR, 1x Instrument-Thru
- USB rozhraní
- napájení: adaptér (součástí)

 

 

 

 

 

TC Electronic je mezinárodní společnost se sídlem v Dánsku, která se zabývá vývojem a výrobou hardware a software pro hudebníky a technologií pro nahrávací studia, od zvukových počítačových rozhraní přes zvukové procesory až po technologie pro mastering a digitální zvukové vysílání. Vývojový tým TC Electronic je také aktivní v oblasti mezinárodních standardů pro digitální zvukové vysílání.

Recenze

Napsat recenzi

TC HELICON Voicetone Harmony-G XT, hlasový harmonizér pro kytaristy

TC HELICON Voicetone Harmony-G XT, hlasový harmonizér pro kytaristy

VoiceTone Harmony-G XT, hlasový harmonizér pro kytaristy (M)

12 dalších produktů ve stejné kategorii: