Boss BR 800 Digital Recording Studio

Cena s DPH 10 390 Kč
Cena bez DPH 8 587 Kč

Na objednávku

BOS714016

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  Boss BR 800 Digital Recording Studio

  Boss BR 800 Digital Recording Studio

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  BOSS BR-800

  BOSS pokračuje v tradici skvěle prodejných, přenosných a cenově přijatelných, vícestopých rekordérů, novým BR-800 – bateriemi napájeným studiem pro práci na cestách. Elegantní nový design se vyznačuje dotykovými senzory a SD kartou, jako nahrávacím mediem. Až čtyři stopy lze současně nahrávat, a osm stop současně přehrávat, s další stereo stopou, vyhrazenou pro generátor rytmiky. Výkonný efektový procesor BR-800 zahrnuje efekty z GT-10/10B, VE-20 vokálové efekty a harmonie, a na COSM založený modeling akustické kytary. Funkce EZ Recording vás interaktivně provede celým procesem nahrávání. Stereo mikrofon u BR-800 slouží k záznamu nápadu, tzv. ?Song Sketch?. Nezáleží na tom, kde právě jste, každopádně již nepřijdete o momentální hudební nápad, pokud máte u sebe BR-800.  - 4-stopé současné nahrávání, 8-stopé přehrávání, plus přehrávání speciální stereo rytmické stopy

  - Funkce EZ Recording vás interaktivně provede celým procesem nahrávání

  - Výkonné kytarové, basové a vokálové efekty, převzaté z vlajkových procesorů BOSS

  - Song Sketch záznam pro rychlý stereo záznam ve formátu WAV

  - Pokročilý rytmer se SW Editorem

  - Funguje jako USB audio převodník i DAW kontroler

  - Přibalen je Cakewalk SONAR 8.5 LE software s plnými audio smyčkami a doprovodnými stopami

  - Vlastní stereo kondenzátorový mikrofon pro případ potřeby

  - Elegantní vzhled, založený na dotykových senzorech

  - Přibalena 1GB SD karta (podpora 32GB SDHC karet)

  - Pracuje se šesti AA bateriemi/USB napájením/adaptérem (přibaleným)

  EZ Recording

  Ať už nahráváte komplikované, vícevrstvé songy, nebo jednoduchý záznam hovoru, proces nahrávání u BR-800 je rychlý a snadný. Začátečníci si zamilují nový režim EZ Recording, který vás interaktivně provede celým procesem nahrávání. Další pomoc nabízí příjemná funkce Retry, která automaticky vyznačí hranice chyb, a funkce Song Sketch, umožňující záznam nápadu. Je zde také vlastní stereo kondenzátorový mikrofon, plus DR-880 rytmer, takže můžete do songu přidávat bicí a perkusní stopy.
  Profesionální efekty

  Obohaťte své nahrávky skvělými efekty BOSS, které jsou ve výbavě BR-800. Mnohé z nich jsou převzaty z vlajkových procesorů BOSS, včetně vokálových efektů VE-20, COSM kytarových/basových zesilovačů a efektů řady GT-10, modely akustické kytary, z předzesilovače AP-1, který dodává zvuk profesionální kvality, snímaný z komba mikrofony, a bohatý zvuk těla akustické kytary, nahrávaný linkou. Budete fascinováni, jaký výkon je vtěsnán do tohoto malého rekordéru, a jak excelentně zní jeho efekty.
  Mobilita

  BR-800 můžete napájet přibaleným AC adaptérem, nebo také šesti AA bateriemi, což zvyšuje jeho mobilitu. Nahrávat tak lze kdekoliv! Stereo mikrofon je rovněž vestavěn do BR-800, kvůli okamžitému záznamu "Song Sketch" – což se hodí pro záznam nápadu songu (na akustické kytaře nebo třeba vokálem), a to kdekoliv.
  Vlastnosti USB

  USB kompatibilita BR-800 zpřístupňuje nejrůznější funkce v počítači. Po zapojení do PC, BR-800 funguje jako USB audio převodník pro nahrávání, s využitím interních efektů.
  BR-800 také může fungovat jako kontroler pro DAW software.
  COSM (Composite Object Sound Modeling)

  COSM (Composite Object Sound Modeling) velmi podrobně modeluje nástroje, až na úrovni jednotlivých komponent, s báječnými výsledky, jež zachovávají zvukový charakter originálu, s komplexním vnímáním zvuku nástroje a jeho jedinečnými, prostorovými zvláštnostmi. Např. v případě modelování klasického lampového, kytarového komba, zkušení zvukaři BOSS analyzují a modelují jeho předzesilovač, ovládání, zesilovač, reproduktory i chování kabinetu, jako nezávislé procesy. Jedinečným způsobem pak modelují finální konstrukci komba digitálně, jako kompozici těchto prvků, což v konečném důsledku zní a odpovídá přesnému originálu, a kytarista, který model používá, může hrát bez jakýchkoliv omezení.

  Recenze

  Napsat recenzi

  Boss BR 800 Digital Recording Studio

  Boss BR 800 Digital Recording Studio

  23 dalších produktů ve stejné kategorii: