PreSonus StudioLive 16

Digitální mixpult, motorizované fadery, USB, AVB, multitrackový záznam

Cena s DPH 55 690 Kč
Cena bez DPH 46 025 Kč

Na objednávku

FPRE352

Více informací

Digitální mixážní pult a rekordér StudioLive 16 reprezentuje třetí generaci řady StudioLive a stejně jako jeho předchůdci je navržak jak pro studiovou práci, tak i pro živé zvučení. Kompletně přepracovaný signal processing nabízí EQ a kompresi ve vintage stylu na každém kanále. K dispozici je 16 mikrofonních preampů s digitálním řízením a možností uložení, 17 dotykově citlivých motorizovaných faderů a vestavěný slot pro SD kartu pro multitrackový záznam,. playback a tzv. virtuální zvukové zkoušky. Hudebníci ve studiu či na pódiu mohou mít plnou kontrolu nad svými monitory pomocí aplikace QMix pro smartphony. Kompletně lze pak celý systém ovládat i z počítače PC/MAC nebo tabletu s Windows nebo iOS.


- Tři způsoby pro multitrackový recording: USB, AVB a SD karta
- XMAX preampy s digitálním řízením a možností uložení
- Flex Mixes umožňují libovolné nastavení vrstev pro mixáž
- Bezdrátové ovládání přes wifi
- Kompletně přepracovaný processing EQ, kompresorů a efektů
- 32 interních kanálů, s AVB stageboxem lze použít jako 32 kanálový pult

Tři způsoby pro multitrackový recording: USB, AVB a SD karta

StudioLive 16 nabízí 3 možnosti multitrackového záznamu. Vestavěný slot pro SD kartu umožňuje přímý záznam bez počítače a zároveń také playback pro spouštění multitrackových podkladů nebo virtuální zvukové zkoušky. SL 16 můžete také připojoit k počítači pomocí USB (34 kanálů record/playback) nebo přes síťový protokol AVB (55 kanálů record/playback)

XMAX preampy s digitálním řízením a možností uložení

Integrované mikrofonní preampy XMAX Class A nabízí skvělý zvukl pro live i do studia. Vysoký headroom (rozsah hlasitosti) a nízké hodnoty šumu představují ve výsledku čistý a brilantní zvuk, který může být běžný ve studiu, ale ne tak běžný u konzolí pro živé zvučení. Nastavení preampů je plně digitální s možností uložení a následného vyvolání, což je ideální např. při opakovaném zvučení stejné kapely apod.

Flex Mixes umožňují libovolné nastavení vrstev pro mixáž

Úplnou novinkou jsou Flex Mixes, která umoźňují flexibilní přizpůsobení mixpultu pro aktuální aplikaci či projekt. Flex Mixes mohou být nastaveny jako Auxy, podskupinym, matrix mixy - vždy podle potřeby konkrétní show či projektu. Potřebujete velké množství různě nastavených monitorových mixů pro větší počet muzikantů? Žádný problém, můžete vytvořit až 16 aux sendů, stejně tak až 16 podskupin či matrix mixů.

Bezdrátové ovládání přes wifi
Integrovaná bezrátová síť StudioLive 16 umožňuje kompletní dálkové ovládání pultu z počítačů, mobilů a tabletů. Váš mix si tak můžete zkontrolovat a korigovat z jakéhokoliv místa v sále či režii pomocí aplikace UC Surface pro počítače a tablety s Windows, macOS a iOS. Monitorové mixy lze pak ovládat pomocí aplikace QMix ze smartphonů s operačním systémem iOS a Android. Každý muzikant si tedy může nastavit svůj vlastní monitorový mix např. v in-ear monitorech.

Kompletně přepracovaný processing EQ, kompresorů a efektů
StudioLive nabízí 4 nezávislé efektové procesory, které je možno využít pro reverby, delaye a efekty. Efekty lze aplikovat jak na jednotlivé kanály, tak na monitorové sběrnice a podskupiny. Vestavěné efekty lze použít také jako insertní a to na max. 4 individuálních kanálech. Každý kanál individuálně disponuje vlastním EQ a dynamickým procesorem.

Přehled vlastností:
- 16 kanálový digitální mixpult s integrovaným SD card rekordérem
- Záznam a přehrávání 34x34 kanálu přes USB a 55x55 kanálů přes AVB
- 32 interních kanálů (s AVB lze použít jako 32 kanálový mixpult)
- Digitálně řízené XMAX preampy ve studiové kvalitě
- 17 dotykově citlivých motorizovaných faderů
- 24 DCA podskupin pro zpřehlednění práce s větším množstvím kanálů
- 4 nezávislé interní efektové procesory
- Možnost použití efektů jako insertních na 4 kanálech současně
- Fat Channel s novým "vintage" režimem na každém kanálu
- Barevný dotykový display pro komfortní kontrolu a ovládání pultu
- 16 Flex Mixes, které lze použít jako auxy, podskupiny nebo matrix mixy
- Integrovaný bluettoth pro připojení telefonu či tabletu jako zdroje zvuku (stereo)
- Balík software obsahující ovládací aplikaci UC Surface 2 pro Mac/PC/iOS, Capture pro live multitrackový záznam (Mac/PC), produkční software Studio One 2 Artist - (Mac/PC), QMix aplikace pro ovládání monitorů (iOS/Android)

Recenze

Napsat recenzi

PreSonus StudioLive 16

PreSonus StudioLive 16

Digitální mixpult, motorizované fadery, USB, AVB, multitrackový záznam

24 dalších produktů ve stejné kategorii: