PreSonus StudioLive 24R

24 kanálový stagebox/digitální rackový mixpult s dálkovým řízením. Rackový mixážní pult vhodný pro live zvučení, možné použití jako Stand-Alone pult, digitální stagebox, či monitorový pult. 

Cena s DPH28 590 Kč 27 490 Kč
Cena bez DPH 22 719 Kč

Snížená cena!
Na objednávku

FPRE231

Více informací

PreSonus StudioLive 24R

Rackový mixážní pult vhodný pro live zvučení, možné použití jako Stand-Alone pult, digitální stagebox, či monitorový pult. 

 • 2U velikost (perfektní skladnost - ideální pro touring)
 • Vynikající mikrofonní předzesilovače XMAX
 • Dálkové řízení po LAN,WIFI, USB
 • Možnost propojení s dalšími zařízeními ze série Studiolive III
 • Velmi intuitivní a přehledná aplikace UC Surface
 • Multitrackový záznam do PC či na SD Kartu
 • 3-letá záruka PreSonus
 • Fat Channel Collection s více než 15 pluginy známých kompresorů a ekvalízérů ZDARMA!

Digitální stagebox pro mixpulty StudioLive Serie III 

Samostatný rackový mixer 

Ovládání z počítače nebo tabletu 

Presonus StudioLive 24R je rackový mixer a stagebox pro mixpulty StudioLive Serie III. Nabízí 24 kvalitních preampů XMAX, flexibilní výbavu in/out a snadno ovladatelný routing pro všestranné využití ve studiu i při živém zvučení. StudioLive 16R pracuje také jako 40x40 USB audio rozhraní a 55x55 AVB rozhraní. K další výbavě patří vestavěný SD card slot pro stereo záznam přímo na SD kartu, EQ a dynamický processinh pro každý kanál a sadu reverbů delayů. 24R je ovladatelný z počítačů Windows / macOS a také bezdrátově z mobilních zařízení s iOS a Androidem. 

24R nabízí tři možnosti záznamu. Jednoduchý stereo záznam na SD kartu, 40 kanálů přes USB a 55 kanálů přes síťové rozhraní s protokolem AVB. 

S 24R je možné vytvořit až 16 submixů, zvaných FlexMixes. FlexMixes mohou být použitý jako AUX, SUBGROUP nebo MATRIX mixy, které jsou využitelné např. pro divadelní produkci a multizónovou distribuci signálu. FlexMixes jsou navrženy tak, aby umožnily vytvořit takový mix, jaký potřebujete v různých situacích místo obvyklého stavu, kdy svoje potřeby musíte přizpůsobovat možnostem mixpultu. 

24 integrovaných preampů Class A XMAX nabízí studiovou kavlitu zvuku. Vysoké hodnoty headroom a nízké hodnoty šumu představují ve výsledku čistý a konkrétní zvuk. Nastavení preampů je plně digitální s možností uložení a vyvolání presetů. 

Stejně jako mixpulty Series III je StudioLive 24R ovladatelný dálkově přes klasický ethernet i přes bezdrátovou WiFi síť. Ovládací aplikace UC Surface je dostupná pro počítače Windows / macOS a pro dotykové obrazovky a tablety s Windows, iOS a Androidem. Aplikace QMix-UC je pak vhodným doplňkem pro individuální nastavení monitorů ze smartphonů s iOS a Androidem.   

Každý kanál disponuje kompletním channel stripem (EQ, compressor, limiter, gate)  a k dispozici jsou čtyři integrované efektové procesory se sadou kvalitních reverbů a delayů.

Vlastnosti 

 • 32 kanálový digitální rackový mixer a AVB stagebox pro mixpulty StudioLive Series III, 26 analogových vstupů
 • Záznam a přehrávání až 40 kanálů přes USB a 55 kanálů přes AVB Ethernet
 • Integrovaný stereo SD rekordér pro rychlý a jednoduchý záznam
 • 24 digitálně řízených XMAX preampů s kompletním uložením parametrů
 • 4 efektové procesory s kombinací reverbů, delayů a dalších efektů
 • Fat Channel processing (EQ, dynamika) pro každý vstupní i výstupní kanál
 • 16 Flex Mixes, nastavitelných jako AUX, SUB a MATRIX
 • Bohatá softwarová výbava  - UC Surface pro ovládání, Capture pro živý multitrackový záznam, produkční software Studio One Artist, QMix pro ovládání poslechových monitorů

Informace

Informace

Barva Černá
Materiál Kov
Hmotnost 4,9 kg
Konektivita USB, LAN
Počet AUX výstupů 12
Počet vstupů 24
Mikrofonní vstupy 24
Sluchátkový výstup ANO
Integrované audio rozhraní ANO
Počet výstupů 14
Využití Studio, live
Rozměry 90 x 483 x 305 mm
Digitální vstupy ANO
Digitální výstupy ANO

Recenze

Napsat recenzi

PreSonus StudioLive 24R

PreSonus StudioLive 24R

24 kanálový stagebox/digitální rackový mixpult s dálkovým řízením. Rackový mixážní pult vhodný pro live zvučení, možné použití jako Stand-Alone pult, digitální stagebox, či monitorový pult. 

26 dalších produktů ve stejné kategorii: