JAXX JA-CXJ09 - mikrofonní kabel XLR samice/jack řady Classic - 9m

Cena s DPH420 Kč 336 Kč
Cena bez DPH 278 Kč

-20% Snížená cena!
Skladem na prodejně

> 5 Ks

JAX344011

Více informací

- mikrofonní kabel XLR Samice/jack 6,3mm řady Classic

- délka 9m


Firma Jaxx se specializuje na vývoj kabelů a jejím cílem je zaručit co nejkvalitnější přenos signálu. U všech kabelů je samozřejmostí kvalitní dvojité odstínění, dokonale nízká impedance, která je důležitá pro věrný přenos všech frekvencí a precizní výstupní kontrola, abychom zajistili spolehlivost výrobků Jaxx v každé situaci. Mezi další vlastnosti, které bychom rádi vyzdvihli je využití dielektrického polypropylenu, díky čemuž je docíleno lepšího přenosu signálu a vyšší zvukové kvality. Ryzost mědi vodičů kabelů je garantována na 99,99%. Pozlacené a precizně vyvedené konektory patří mezi další důvody, kterými Vás Jaxx chce ujistit, že je kvalita přenosu signálu na prvním místě.

Jaxx se se svou novou prémiovou sérií řadí mezi přední výrobce kvalitních kabeláží a jsou oblíbeny u spousty hráčů, kteří vědí, že nezklamou jejich důvěru za žádných okolností.

Věříme, že naše snaha o co nejkvalitnější provedení výrobků Jaxx se setká s Vaší kladnou odezvou a zpříjemní Vám pocit z hudebního zážitku na maximum.

Recenze

Napsat recenzi

JAXX JA-CXJ09 - mikrofonní kabel XLR samice/jack řady Classic - 9m

JAXX JA-CXJ09 - mikrofonní kabel XLR samice/jack řady Classic - 9m

30 dalších produktů ve stejné kategorii: