TC ELECTRONIC G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů

G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů, 2 DSP jednotky

Cena s DPH 18 090 Kč
Cena bez DPH 14 950 Kč

Na objednávku

TC960107

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  TC ELECTRONIC G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů

  TC ELECTRONIC G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů

  G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů, 2 DSP jednotky

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  TC Electronic G-System

  G-System je na světě prvním kompaktním vysoce kvalitním kytarovým systémem na podlahu. Kytaristy, kteří žádají výjimečnost, G-System svou kvalitou rozhodně nezklame. Je vybaven kompletním a nekomompromisním balíčkem efektů, ovládání a součástí, svou flexibilitou ani kvalitou se s G-System žádný jiný produkt nemůže srovnávat.
  Díky svým dvěma DSP jednotkám nabízí ty nejšpičkovější efekty, analogové smyčky, amp přepínání, podlahové ovládání, a dokonce i 9V DC výstupy pro napájení dalších efektových pedálů.Celý processing byl vyladěn a optimalizován v laboratořích TC, výsledkem je dokonale kvalitní zvuk, kterí vaše posluchače okouzlí.

  Technická specifikace:
  - počet efektových smyček: 4 x (Loop) + 1 x (Insert)
  - impedance smyček 1-4 in/out: 91 kOhm/100 Ohm
  - impedance smyčky Insert in/out: 24 kOhm (35 k Ohm, symetrický) / 100
  - Ohm (200 Ohm symetrický)
  - výstup: 100 Ohm (200 Ohm symetrický)
  - digitální výstup: S/PDIF, 44,1 kHz
  - AD, DA převodníky: 24 bitů
  - MIDI: in/out
  - počet relé pro ovládání externího zařízení: 4
  - vstupy pro externí pedály: 2
  - max doba delay: 2 s
  - USB: ano
  - napájení: 100-230 V
  - spotřeba: 20 W
  - rozměry: 513 x 266 x 103 mm
  - váha: 7,83 kg

  Pre Effects
  - Efekty, které jsou typicky používané jako první, před „crunchy" efekty, jsou umístěny v sekci pre efektů. Pre-loop DSP jednotka G-Systemu má vysoko-impedanční nástorojový vstup a plný - 96 kHz/24 bitový převodník a processing.

  Filters
  - Sekce filterů vám dovoluje vybírat mezi touch- a manuálně ovládanými filtry, v rozsahu od wah-wah, přes formanty, až po high peak resonanční filtry.

  Compression
  - Compression sekce nabízí perfektní dynamické ovládání předřazených filtrů, pumping style compressor či ještě více transparentnější compression styl, který poskytuje hladké dynamické ovládání a dlouhý sustain.

  Analog Pedal Loops
  - Čtyři analogové smyčky (loops) vám dávají možnost plně ovládat presety, a stejně tak i on-the-fly zapínání/vypínání, aktivování „true bypass" pro libovolný pedál. Pátá smyčka byla navržena na žádost zákazníků pro připojení pre-ampu (předzesilovač). Design Buffered driveru připojené smyčky dovoluje použití vedení extra dlouhými kabely, aniž by docházelo ke ztrátě audio kvality.

  Amp Switching
  - Čtyři relé přepínače vám umožní dálkové analogové ovládání předzesilovačů a zesilovačů. Relé spadají pod ovladače presetů, ale mohou být také olvádána přes on-the-fly.

  Noise Gate
  - V post efektové sekci najdete ultra rychlý noise gate, který umožňuje odstraňovat background šum z případných high gain pedálů nebo preampů ve chvíli, kdy nehrajete.

  Modulation
  - V této sekci můžete libovolně vybírat modulační efekty, včetně slavného TC chorus, flangerů, phaserů, tremolo, vibrato a dalších.

  Pitch
  - Standardní pitch shifting má zdvih až o dvě oktávy. Intelligent pitch umožňuje vybírat ze stupnice a poté svázat pitche k hraným tónům, čímž lze vytvářet zvuky a harmonie, které jste ještě neslyšeli.

  Delay
  - Sekce delay se skládá ze šesti různých efektů, včetně legendárního 2290 dynamic delay, reverse delay, tape echo a dalších. Všechny delay efekty mají „true spillover", který umožňuje, aby repetice delaye zazněly přes každou změnu presetu. Standardně se nabízí nabízí Tap tempo a samozřejmě může být spjato s MIDI časovým kódem (MIDI clock).

  Reverb
  - V nabídce jsou reverby plate, room, spring a hall jsou dostupné v sekci reverb, všechny jsou speciálně vyladěné a upravené pro kytaru.

   

   

   

   

   

  TC Electronic je mezinárodní společnost se sídlem v Dánsku, která se zabývá vývojem a výrobou hardware a software pro hudebníky a technologií pro nahrávací studia, od zvukových počítačových rozhraní přes zvukové procesory až po technologie pro mastering a digitální zvukové vysílání. Vývojový tým TC Electronic je také aktivní v oblasti mezinárodních standardů pro digitální zvukové vysílání.

   

  Recenze

  Napsat recenzi

  TC ELECTRONIC G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů

  TC ELECTRONIC G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů

  G-System, kytarový multiefekt, 25 efektů, 2 DSP jednotky

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: