VOX V212HWX - reprobox 2x12"

Kabinet pro AC30HWH Hand-wired. Repro 2 x 12" Celestion Alnico Blue.

Cena s DPH 28 590 Kč
Cena bez DPH 23 628 Kč

Na objednávku

VOX200356

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  VOX V212HWX - reprobox 2x12"

  VOX V212HWX - reprobox 2x12"

  Kabinet pro AC30HWH Hand-wired. Repro 2 x 12" Celestion Alnico Blue.

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  VOX V212HWX

  VOX Hand-Wired Series – solidní konstrukce a ruční pájení jsou hlavní přednosti tohoto aparátu, který disponuje bohatým a variabilním tónem s klasickým silným zvukem.

  Největší přednosti a význačné rysy

     • Ručně letovaná konstrukce
     • Kabinety z březové dýhy s pevnou, solidní výstuhou a difuzorem pro přirozené vyšší frekvence
     • Celolampový design:ECC83/12AX7 preamp lampy (3x)
       • EL84 dvě lampy
       • EZ81 usměrňovač
     • Osazeno lampami Ruby Tubes které poskytují rozšířenou paletu dynamiky
     • Tradiční VOX dvoukanálový design; Top Boost a Normal. High a Low vstupy pro každý kanál
     • Čistě znějící kanál Normal poskytuje přídavný BRIGHT switch pro zvýšení čistoty tónu
     • Kanál Top Boost poskytuje HOT/COOL switch pro vyšší vybuzení vstupního signálu
     • MV/BYPASS switch kompletně obchází Master Volume sekci
     • OP mode switch snižuje výstupní výkon na polovinu
     • Modelová řada nabízí 30 Watt a 15 Watt komba, 30 Watt hlavu a k ní kabinet
     • Vintage světle hnědý vinyl, který dává vzpomenout na klasický AC30 z roku 1960
     • Na výběr je Celestion Alnico Blue nebo Celestion G12M Greenback reproduktor
     • V ceně je VFS1 footswitch, ovládající HOT/COOL switch u kanálu Top Boost
     • Kvalitní a padnoucí obal je v ceně u každého aparátu

   


  Nikdy v celé historii VOX nenajdete aparát s tak ušlechtilým a čistým zvukem. Série VOX Hand-Wired se spoléhá na pečlivou techniku ručního letování aparátu – metoda vyžadující vysokou úroveň dovednosti a řemeslné zručnosti. Výsledkem je nejen letování, které budí takřka umělecký dojem, ale hlavně zaručující přímou a zaručenou cestu signálu s minimálními ztrátami a nulovými restrikcemi v amplitudě. V sérii VOX Hand-Wired se v jeden ideální celek spojují lampy, transfromátory, reproduktory, šasi a zakázkové části. Tohle všechno poskytuje ten nejbohatší a nejsilnější možný zvuk – aparát, který nemá sebemenší chybu. Série VOX Hand-Wired se nesvazuje tradicemi a proto disponuje i spoustou nových vlastností, které jdou s dobou a potřebami současných umělců. Nabízí spoustu zvukových odstínů a širokou paletu modelů aparátů, široký potenciál VOX Hand-Wired série se projeví v jakémkoli hudebním stylu.

  Zkonstruováno pro ideální zvuk a sílu

  Ručně letované aparáty jsou ideálem každého výrobce a snem každého kytaristy. Reprezentují to nejlepší ve výrobě aparátů. Hand-wired aparáty jsou kompletovány výhradně ručně, vyžadují vysokou úroveň technických znalostí a pečlivost. A jako takové jsou často v dnešních produkcích v exkluzivních limitovaných sériích nebo high-end modelech. VOX Hand-Wired série přidává k těmto požadovaným metodám ještě velice pečlivě vybírané zakázkové součástky. Tyhle prvotřídní komponenty jsou letovány s až uměleckým perfekcionismem. Výsledkem je, že sebemenší dotek kytaristovy ruky, signifikatní zvuk kytary a přirozený charakter lamp, jdou věrně a čistě do reproduktoru.

  Opravdová celolampa – předzesilovač, koncový zesilovač a usměrňovač.

  VOX Hand-Wired série je opravdu celolampová, lampy jsou v předzesilovači, koncovém zesilovači i usměrňovači proudu. V předzesilovači jsou použity tři klasické lampy ECC83/12AX7. V závislosti na počtu Wattů je koncový zesilovač vybaven buď čtyřmi (u AC30 modelů) nebo dvěma (u AC15 modelů) lampami EL84. Série VOX Hand-Wired používá lampový usměrňovač proudu. Model AC30 používá GZ34 usměrňovací lampu a model AC15 používá lampu EZ81. Tyto tři elementy, když se zkombinují, poskytují vibrující, organický a nezaměnitelný tón, který je srdcem klasického zvuku VOX.

  Dva kanály: Top Boost a Normal

  Série VOX Hand-Wired uchovává klasické dva kanály – Top Boost a Normal. Čistě pro formu, kanál Top Boost poskytuje legendární zvuk AC30 s plně interaktivní zvukovou stěnou. VOX také přidal úplně nový a unikátní switch HOT/COOL. COOL nastavení produkuje klasický Top Boost zvuk, zatímco HOT nastavení úplně vypne tónový obvod a vytvoří tím čistý zvuk a vyšší vstupní hlasitostí. VOX Hand-Wired se dodává I s footswitchem VFS1, který je určen pro ovládání právě HOT/COOL switche. Normal kanál obsahuje pouze ovladač hlasitosti, kdy kanál dodává čistější a přirozenější lampový zvuk. Dále tento kanál nabízí přepínač BRIGHT, který přidává důraz na vyšší harmonické tóny.

  Co s výzvou k širší paletě zvuků

  Tradiční a nezaměnitelný zvuk AC30 stále fascinuje i dnešní kytaristy. Mnoha moderním kytaristům to ale nestačí a chtěli by mít více současných možností. Takže zatímco VOX Hand-Wired uchovává klasický zvukový charakter AC30, nabízí i flexibilitu v podobě pestré palety zvukových možností a stylů. Ovládání Master Volume a swith Output Power (OP) umožňují měnit hlasitost výstupního signálu – to přináší větší kontrolu poměru gain/volume, což znamená větší kontrolu nad vaším zvukem. Navzdory retro designu, vyvedeném ve světle hnědém odstínu vinylu éry 60. let, tento aparát není žádný nostalgický výrobek – je jednoznačně uzpůsoben moderním požadavkům.

  „Old School“ Master Volume bypass

  Starý AC30 neměl Master Volume stejně jako většina ručně letovaných aparátů. S těmito aparáty to prostě znamenalo, že musíte hrát hodně nahlas. Vysokou hlasitost nemůžete obejít, pokud vám jde v první řadě o zvuk, ale může být značně nepohodlná v mnoha situacích. VOX Hand-Wired má ovládání Master Volume, ale má i její vypínaní MV/BYPASS, které toto ovládání kompletně obejde. To znamená, že legendární zvuk, který fascinuje kytaristy už celých padesát let, může být pravdivě reprodukován a poskytne vám ryzí high gain zvuk.

  Robustní série, která uspokojí všechny

  VOX Hand-Wired série je prostě kompletní série aparátů, nabízející celolampový, ručně letovaný zvuk v mnoha modelech. Začíná komby, buď 30 Watt AC30 se dvěma 12“ reproduktory, nebo klidnější 15 Watt model s jedním 12“ reproduktorem. AC30HW2X a AC15HW1X jsou vybaveny legendárními reproduktory Celestion Alnico Blue. Tyto reproduktory jsou často spojovány s firmou VOX a jsou známy svým skvělým tlumeným attackem, vřelými basy, měkkými vyššími středy a zvonivými výškami. Když se reproduktory Alnico Blue pustí naplno, tak evokují bohatý zvuk a přináší krásnou hudební kompresi. Modely AC30HW2 a AC15HW1 jsou vybaveny reproduktory Celestion G12M Greenback. Ty jsou známé díky attacku v širokém pásmu středních frekvencí a potlačování vysokých. Disponuje tlustým tónem při hraní akordů a spalujícím sólovým zvukem. Pokud vám nejvíce vyhovuje stack, není problém. Tahle řada VOX nabízí 30 Watt hlavu AC30HWH a k ní i kabinet V212HWX – ten je vybaven dvěma 12“ reproduktory Celestion Alnico Blue. Hlava je vybavena špičkovým kabelem VOX, zaručujícím skvělý přenos signálu s minimálními ztrátami do reprobedny V212HWX. V každém případě si ale z téhle řady dokážete vybrat aparát, který vám sedne.

   

  Specifikace VOX V212HWX

  Reproduktory: 12” Celestion Alnico Blue (x2); 8 Ohm

  Rozměry (š x h x v): 70,5 x 26,0 x 55,0 cm

  Váha: 20.3kg

  Balení obsahuje: obal proti prachu

   

  Recenze

  Napsat recenzi

  VOX V212HWX - reprobox 2x12"

  VOX V212HWX - reprobox 2x12"

  Kabinet pro AC30HWH Hand-wired. Repro 2 x 12" Celestion Alnico Blue.

  14 dalších produktů ve stejné kategorii: