Ableton Push 2

Cena s DPH 15 590 Kč
Cena bez DPH 12 884 Kč

Na externím skladu. Odesíláme do 3 dnů.

SABL805

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  Ableton Push 2

  Ableton Push 2

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  Ableton Push 2
  Specifikace:
  Hardwarový nástroj pro hraní z programu Ableton Live 9.5
  Přehrávejte nebo krokujte sekvence beatů, tónů, akordů či automatizace
  Nové samplovací módy: řezejte, přehrávejte a manipulujte se samply pomocí Push
  Velký vícebarevný displej zobrazující to, co právě potřebujete
  64 citlivých a hratelných podsvícených padů
  8 dotykových kodérů pro kontrolu mixpultu, zařízení a nástrojů a navigace prohlížečem Live
  Mód pro spouštění klipů při živých vystoupeních a řazení nahrávek
  Mód stupnic nabízí unikatní přístup ke hraní tónů a akordů
  Obsahuje Live Intro pro začínající uživatele
  Rozměry: 370 x 293 x 46 (mm)
  Hmotnost: 2990 (g)

  Push 2
  Push je nyní navržen a sestrojen výhradně Abletonem pro zážitek z tvorby hudby, který je co nejpraktičtější a zároveň co nejpevněji integrovaný s Live. Push a Live spolu hladce fungují tak, aby vám umožnili vytvářet beaty, hrát tóny a akordy, pracovat se samply a vytvářet strukturu skladby – to vše bez nutnosti se dívat na počítač.

  Vytvářejte beaty
  Push umožňuje procházet, přehrávat a přidávat vaše vlastní zvuky pro tvorbu beatů, nebo přístup do rozsáhlé databáze bicích aplikace Live. Dále přehrávejte beaty naživo díky 64 rychlostně citlivým padům (umožňujících dynamiku) a upravujte zvuky i soupravu, zatímco hrajete, za použití osmi dotykových rozsahově neomezených kodérů. Také se můžete přepnout do 16padového módu, který umožňuje hrát v reálném čase, krokovat sekvence beatů a upravovat délku smyčky, a to vše zároveň. Můžete také ladit načasování, rychlost a hodnoty parametrů individuálně pro každý z padů.

  Přehrávejte tóny a akordy
  Pady na zařízení Push odpovídají výšce tónu a poskytují zhuštěné rozvržení, které se přímo nabízí pro svěží přístup k melodii a harmonii: na velké intervaly se dá snadno dosáhnout a šablony mohou být zahrány se stejným prstokladem ve všech klíčích. Můžete si vybrat klíč a stupnici pouhým jedním stiskem tlačítka a dotykovým jezdcem ohýbat výšku tónu nebo modulovat.

  Push vám také umožňuje krokovat sekvence tónů a akordů: použijte pady k výběru tónu a poté přesně upravte časování, vytvořte variace nebo upravte délku a rychlost. Můžete dokonce i krokovat automatizaci: nahrajte hodnotu parametru pro každý krok k vytvoření rytmických, kvantovaných změn parametru, které jsou pouze platné pro specifické tóny ve vaší smyčce.

  Pracujte se samply
  Tři na sobě nezávislé pracovní módy nabízí rychlé a flexibilní způsoby, jak být se samply kreativní. Slicing mode umožňuje okamžitě nasekat dlouhé samply a přehrávat jednotlivé řezy na různých padech – ideální pro přeskládávání smyček naživo nebo pro vytváření bicích souprav z nahrávek. Classic mode vám umožní přeměnit melodické samply v hratelné výškově odstupňované nástroje, můžete použít i kodéry a definovat počáteční a koncové body, stejně jako akcenty, doznívání, sustain a release. Ve One Shot módu se samply přehrávají monofonně od začátku až do konce, nehledě na to, jak dlouho držíte pad – ideální pro přehrávání bicích. Můžete také transponovat přehráváný sample bez jeho znovuspuštění, což vám umožňuje přeměnit melodické fráze na zcela nové melodie.

  Nádherný a hratelný
  Všechny aspekty týkající se Push byly pečlivě promyšleny, aby vám mohl být poskytnut ještě lepší prožitek z hraní. Vícebarevný displej se adaptuje tak, aby bez zbytečného rozptýlení zobrazoval přesně to, co zrovna potřebujete, a abyste neztratili niť a nevypadli z proudu kreativity. Pro Push byly pečlivě navrženy nové pady, které jsou na dotek měkčí, hladší a více responzivní – perfektní pro vytváření expresivních beatů a melodií.
  Kontroler pro Ableton, LCD displej, matice 8x8, MIDI/USB, Live Intro

  Push je stejně použitelný doma ve studiu jako na pódiu. Nechte se svými vystoupeními naprosto pohltit přepínáním mezi improvizací se smyčkami a hraním bicích, tónů a akordů – to vše z jedné hrací plochy.

  Hladce propojený s Live 9.5
  Při používání Push můžete spouštět klipy a scény, ladit parametry zařízení a kontrolovat úrovně vstupů a výstupů v mixážním pultu – Live může zaznamenat každý okamžik. Pokud se podívate na obrazovku počítače, zjistíte, že můžete vaši hudbu nalézt již přehledně rozloženou v Live – softwaru, který byl celou dobu hnacím motorem vaší práce.

  Obsah balení:
  Push hardware
  Univerzální napájecí adaptér 100-240VAC 50/60Hz s měnitelnými hlavami pro Severní/Střední Ameriku a Japonsko, Evropu a VB (Typy A, C, G)
  USB kabel
  Startovní příručku + download verzi Live 9

  Konektory
  Externí napájení: 12V DC 1.25A
  USB napájení: 5V/0.5A
  Dva vstupy na pedál
  Kensington zámek

  Pady
  Měkké silikonové pady, pečlivě zkalibrované pro precizní odpoveď bez prodlevy
  RGB podsvícení

  Tlačítka
  Ovládací tlačítka jemně klapou a jsou rozsvícena pomocí bílých nebo vícebarevných LED k indikaci různých stavů

  Kodéry
  Otočné dotykové knoby s vysokým rozlišením

  Displej
  RGB displej s vysokým rozlišením je jasný a čitelný při jakýchkoliv pozorovacích úhlech a světelných podmínkách

  Dotykový touch strip
  7 cm dlouhý dotykový pás pro pitch bending/scrollování
  24 LED pro navigaci


  Recenze

  Napsat recenzi

  Ableton Push 2

  Ableton Push 2

  10 dalších produktů ve stejné kategorii: