Native Instruments Traktor kontrol Z1

Traktor kontrol Z1 DJ ovladač Traktor

Cena s DPH5 090 Kč 4 590 Kč
Cena bez DPH 3 793 Kč

Snížená cena!
Na externím skladu. Odesíláme do 3 dnů.

SNAI026

Více informací

 Traktor Kontrol kompletuje zlatou trojici!!! 
Velmi kompaktní 2-kanálový mix, ovladač a zvuková karta profesionální kvality pro Traktor DJ (iOS aplikace) a Traktor Pro 2 (Windows/Mac OS X aplikace).
Připojte jej ke svému iPadu nebo iPhonu a získejte tak plnohodnotnou DJskou sestavu se sluchátkovým cuingem, super intuitivním ovládáním a prvotřídním zvukem, který skvěle padne do jakéhokoliv klubu. A nebo Z1 zkombinujte s ovladači Traktor Kontrol X1 či F1 a získejte tak dokonalou mobilní sestavu s Traktor Pro 2. 1 – sekce EQ a filtruS 3-pásmovým EQ, jednoúčelovými ovladači gainu a robustními ovladači filtru pro každý ze dvou kanálů, vám horní sekce Traktor Kontrol Z1 nabízí plnou hmatovou kontrolu nad vaší DJskou sadou.
Při použití Traktor DJ (iOS) lze pomocí stisknutí a přidržení tlačítka Mode nezávisle přepínat mezi filtry decků (tlačítko svítí modře) a ovladačem one-knob FX (tlačítko svítí oranžově). Při použití Traktor Pro 2 (Windows/Mac) lze pomocí tlačítka Mode přepínat mezi low- nebo high-rezonančním filtrem. 2 - Sekce FaderůPomocí vysoce citlivých faderů pro oba decky a crossfaderu vám Traktor Kontrol Z1 umožňuje míchat klasickým způsobem.
Snadno čitelné měřáky úrovně nabízejí okamžitou vizuální kontrolu při hře v klubu. 3 – Sekce CuePoužijte A a B tlačítka pro výběr kanálu, který chcete použít pro cuing. Ovladač Cue Mix nastavuje do sluchátek poměr mezi signálem cue a master výstupem.
Cue Volume nastavuje hlasitosti cue do sluchátek.   Specifikace Systémové požadavky Windows 7 nebo 8 (poslední Service Pack, 32/64 Bit), 2.0 GHz Intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM (4 GB doporučeno) Mac OS X 10.7 nebo 10.8 (poslední aktualizace), Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM (4 GB doporučeno) Obecné: Monitor s rozlišením 1024 x 768, USB 2.0, 1 GB volného místa na disku, vysokorychlostní připojení k internetu. 
Traktor DJ systém vyžaduje iPad verze: iOS 6 nebo novější, iPad 2 nebo novější, nebo iPad mini  iPhone verze: iPhone 4 / iPod 4. generace nebo novější. 500 MB volného úložného místa na vašem iOS zařízení.

Recenze

Napsat recenzi

Native Instruments Traktor kontrol Z1

Native Instruments Traktor kontrol Z1

Traktor kontrol Z1 DJ ovladač Traktor

20 dalších produktů ve stejné kategorii: