Classic Cantabile GP-A 810 WH

Digitální křídlo v vysokém bílém lesku s jedinečným zvukem a nesčetnými možnostmi. 88 kláves s kladívkovou mechanikou a dynamikou úhozu, polyfonie 256, 1200 zvuků a 38 DSP efektů. Nechybí funkce streamování přes Bluetooth®, rozsáhlé doprovodné funkce s 270 styly nebo funkce Layer, Split nebo Twinova a jistě potěší i možnost záznamu jako MIDI nebo MP3.

Cena s DPH 57 990 Kč
Cena bez DPH 47 926 Kč

Další varianty

Nové USB, MIDI, Bluetooth
Na objednávku

00055904

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  Classic Cantabile GP-A 810 WH

  Classic Cantabile GP-A 810 WH

  Digitální křídlo v vysokém bílém lesku s jedinečným zvukem a nesčetnými možnostmi. 88 kláves s kladívkovou mechanikou a dynamikou úhozu, polyfonie 256, 1200 zvuků a 38 DSP efektů. Nechybí funkce streamování přes Bluetooth®, rozsáhlé doprovodné funkce s 270 styly nebo funkce Layer, Split nebo Twinova a jistě potěší i možnost záznamu jako MIDI nebo MP3.

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  Classic Cantabile GP-A 810 WH digitální křídlo bílé lesklé

  S modelem GP-A 810 přináší Classic Cantabile na trh jedinečné digitální křídlo, které kombinuje vzhled, kvalitu zvuku a hratelnost akustického křídla s rozšířenou škálou funkcí moderních digitálních klávesových nástrojů. Vysoce kvalitní klaviatura s  kladívkovou mechanukou, profesionální stereofonní zvukový systém, připojení Bluetooth® a 1200 zvuků s rozsáhlým automatickým doprovodem jsou skutečnou revolucí v oblasti digitálních pian v této cenové kategorii.

  S celkem 1200 zvuky, z nichž všechny mají vícenásobné vzorkování, má i náročný klavírista opravdu velký výběr od klavíru přes strunné nástroje až po varhany a cembalo. Díky technologii multisampling, díky níž má každý zvuk klavíru několik různých samplů, nastavuje křídlo GP-A 810 nové standardy, pokud jde o zvuk klavíru. Všechny zvukové vzorky jsou přímé, originální nahrávky integrovaného MP3 rekordéru.

  Vyvážená kladívková klaviatura s dynamikou úhozu a povrchem ze syntetické slonoviny a trojité senzory GP-A 810 autenticky simulují pocit akustického křídla. Povrch kláves ze syntetické slonoviny zajišťuje neuvěřitelně kvalitní autentický pocit ze hry. Dynamika  umožňuje hrát na digitální piano jako na klasický koncertní grand. Dynamika může být nastavena v 6 úrovních pomocí patřičného nastavení funkce. GP-A 810 má kryt klávesnice, takže je klaviatura spolehlivě chráněna proti prachu.

  GP-A 810 dokáže reprodukovat až 256 tónů současně, což umožňuje hrát skladby různých žánrů a současně používat různé zvuky.

  GP-A 810 spolehlivě simuluje vnitřní fungování akustického křídla. Každý stisk pedálu zní podle jeho přirozené rezonance.

  Díky snadno použitelné funkci Bluetooth® lze vaše oblíbené skladby snadno streamovat ze smartphonu nebo tabletu do GP-A 810 a přehrávat je pomocí integrovaného zvukového systému. K dalšímu zdokonalení zvuku piana má digitální piano kromě hlavního EQ celkem 38 efektů (11 reverbových, 12 chorusových a 15 dalších zvukových efektů). To znamená, že vždy najdete ten správný zvuk pro požadovanou situaci.

  Aby to s GP-A 810 nikdy nebylo nudné, je vždy k dispozici celá kapela nebo orchestr, který doprovází klavíristu. Odpovědný za to je integrovaný systém automatických doprovodů, který je založen na akordech, které se hrají levou rukou a přizpůsobuje se jim. Celkově nabízí digitální piano Classic Cantabile 230 různých stylů v různých hudebních žánrech. GP-A 810 nabízí tři různé možnosti zadávání akordů. Lze zadávat 1 až 3 prsty, pomocí celých akordů nebo  v režimu Full-Range rozpozná nástroj akordy nejen v levé části, ale v celém rozsahu klaviatury.

  Pomocí funkcí LayerSplit lze pohodlně překrýt 2 zvuky a tak je kombinovat. Takto lze vytvořit působivé zvukové scény. Pomocí funkce Split lze klávesnici rozdělit a použít v každé části klaviatury jiný zvuk. Hlasitost na obou stranách lze regulovat samostatně pro každou stranu.

  Funkce Twinova byla vytvořena pro učitele a studenty, což umožňuje rozdělení klavitury a pedálů na dvě poloviny. Tímto způsobem jsou vytvořeny 2 nezávislé klaviatury, které jsou ideální pro náročné hodiny klavíru nebo domácí cvičení. Pedály se také přizpůsobují této funkci. Lze jej tedy hrát pouze na jednom nástroji jako na dvou samostatných pianech.

  Další revolucí je široká škála připojení a vestavěný MP3 rekordér GP-A 810. Nechybí mikrofonní vstup 6,3 mm Jack díky němuž je klavír atraktivní i pro baviče. S integrovaným USB MP3 rekordérem lze nahrávat přímo na USB flash disk. (Vokály a stisky kláves jsou uloženy ve stereofonním souboru MP3.) Pokud není aktuálně připojeno žádné paměťové zařízení USB, uloží interní rekordér všechny nahrávky ve formátu MIDI. Tato funkce je ideální pro hodnocení vašeho vlastního pokroku ve hře na klavír. Digitální klavír lze připojit k počítači pomocí výstupu USB-to-host. S volitelně dostupnou sadou pro připojení fotoaparátu lze připojit i iPad a iPhone a tak využít různé aplikace zejména pro nahrávání a výuku. Dále jsou k dispozici linkový vstup a výstup a 2 sluchátkové výstupy s konektorem 6,3 mm nabízejí možnost nerušeného cvičení. Pokud sluchátka nebo integrované hi-fi reproduktory nesplňují vaše vlastní požadavky, nabízí stereo AUX výstup možnost připojení k PA systému nebo aktivním reproduktorům. Abyste mohli hrát společně s vašimi oblíbenými nahrávkami z přehrávače MP3, CD nebo smartphonu, jednoduše použijte připojení AUX IN.

  Funkce Tune and Transpose umožňují jemné doladění a transpozici nástroje. Lze jej tedy optimálně přizpůsobit jiným zvukovým prostředím a souborům.

  GP-A 810 má integrovaný metronom, který pokrývá rozsah tempa od 30 do 280 úderů za minutu a 14 různých typů metra. Na displeji se navíc zobrazuje aktuální nastvení.

  Stejně jako koncertní křídlo nabízí i GP-A 810 3 pedály, kterými lze ovlivnit zvuk a dynamiku.

  Zvláštní funkcí GP-A 810 je funkce Harmony, pomocí které lze k tónům pravé ruky přidat různé další harmonické tóny.

  GP-A 810 disponuje zabudovaným stereofonním hi-fi reproduktorovým systémem, který lze přizpůsobit vašim vlastním potřebám pomocí integrovaného ekvalizéru se 6 předvolbami. Díky vstupu USB a AUX a také přijímači Bluetooth® je přehrávání externích zdrojů zvuku naprosto jedniduché.

  Jasně čitelný LCD displej poskytuje optimální přehled v každé situaci a zobrazuje zvolený zvuk, tempo metronomu, zvolené memtrum a další užitečné informace.

  Díky funkci Auto-Power-Off můžete nastavit, aby se klavír sám vypnul, pokud nebyl používán 30 nebo 60 minut.

  Vlastnosti:

  • 88 vyvážených kláves s kladívkovou mechanikou  a dynamikou úhozu (6 typů, vypnuto) a trojitými senzory
  • Klaviatura s povrchem ze syntetické slonoviny (zdrsněné klávesy)
  • Polyfonie: 256
  • 1200 zvuků s technologií multisampling (křídlo, varhany, struny, basa, efekty, bicí atd.)
  • Automatický doprovod s 270 styly
  • Metronom (30 - 280 tepů za minutu), metrum - 2/2, 0/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 7/4, 8/4, 9/4, 3/8, 6/8, 9/8 a 12/8
  • Rychlé a snadné ovládání zvuků díky ovládacím prvkům jako Brilliance
  • Funkce Layer - vrstvení zvuků
  • Funkce Split - rozdělení klavitury (bod rozdělení je volně volitelný)
  • Funkce Twinova (volitelně lze rozdělit bod)
  • Funkce Tune - jemné ladění (-50 až +50)
  • Funkce Transpose - transpozice (± 1 oktáva v půltónových krocích)
  • 3 pedály
  • 38 DSP efektů (11x Reverb, 12x Chorus, 15x Voice)
  • Modře podsvícený displej
  • 90 demo skladeb, které vám pomohou učit se a procvičovat
  • 40 zvukových ukázek
  • Funkce přímého nahrávání MP3 v reálném čase na USB flash disk (vstup mikrofonu a stisk kláves)
  • Nahrávání ve formátu MIDI do interní paměti
  • Připojení: 2x sluchátkový výstup, 6,3 mm Jack - vstup mikrofonu 6,3 mm Jack, 2x Jack 6,3 mm (R / L) AUX vstup, USB to Device, USB to Host, MIDI IN, OUT, THRU, 2x 6,3 mm Jack (R, L / Mono) AUX výstup, síťové připojení
  • Reproduktory: 2x 40 W (basový reproduktor) + 2x 20 W (výškový reproduktor)
  • Funkce automatického vypnutí
  • Rozměry (VxŠxH): 95 x 148 x 93 cm
  • Výška s otevřeným víkem: cca 161 cm
  • Hmotnost: cca 101 kg
  • Barva: Bílá, vysoký lesk

  Informace

  Informace

  Barva Bílá
  Provedení Lesk
  Hmotnost 101 kg
  Konektivita USB, Bluetooth
  Počet kláves 88
  Polyfonie 256
  Počet AUX výstupů 1
  Počet vstupů 2
  Mikrofonní vstupy 1
  Sluchátkový výstup 2
  Integrované audio rozhraní ANO
  Počet výstupů 3
  MIDI ANO
  Konektory výstup Jack 6,3 (stereo), Jack 6,3 (mono)
  Konektory vstup Jack 6,3 (mono)
  Rozměry 95 x 148 x 93 cm
  Výkon 120 W

  Recenze

  Napsat recenzi

  Classic Cantabile GP-A 810 WH

  Classic Cantabile GP-A 810 WH

  Digitální křídlo v vysokém bílém lesku s jedinečným zvukem a nesčetnými možnostmi. 88 kláves s kladívkovou mechanikou a dynamikou úhozu, polyfonie 256, 1200 zvuků a 38 DSP efektů. Nechybí funkce streamování přes Bluetooth®, rozsáhlé doprovodné funkce s 270 styly nebo funkce Layer, Split nebo Twinova a jistě potěší i možnost záznamu jako MIDI nebo MP3.

  K tomuto produktu Vám nabízíme

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: