Steinmayer DP-360 SM digitální piáno - bílá

88 kláves, bílé klávesy ze skutečného dřeva, kladívková mechanika; Trojitý senzorový systém, max. Polyfonie: 256; funkce nahrávání; 3 pedály: soft, sostenuto, sustain; 2-cestný stereo reproduktorový system (4 reproduktory), výkon: 2 x 20 W,; rozměry (H x W x D): 865 x 1395 x 470 mm, hmotnost cca: 47 kg

Cena s DPH 26 990 Kč
Cena bez DPH 22 306 Kč

Výprodej!
Na objednávku

00049097

Více informací

Steinmayer DP-360 je digitální piano s multi-vzorkovací technologii, která nabízí špičkové vlastnosti klasického klavíru a díky úspornému designu se optimálně integruje do vašeho domova. Inspirující zvuk, hladké klávesy z pravého dřeva, kladívková mechanika, trojitý senzorový systém, komplexní doprovody, vynikající výkon zesilovače a mnoho dalších first-class funkcí -to vše vám pomůže splnit si vaše muzikantské sny. 

Vyvážená kladívková mechanika a klávesy ze skutečného dřeva
Geniální trojitý senzorový systém zajišťuje, že digitální piano reprodukuje každý vámi zahraný zvuk spolehlivě a autenticky - a to i při nejjemnější hře a maximální rychlosti. To je možné díky tomu, že každá klávesa má tři snímače, které přesně zachycují každý pohyb. Zároveň při každém stisknutí klávesy se kladívka uvedou do pohybu, což pianistovi poskytuje perfektní odezvu a skvělý pocit ze hry. Velmi kvalitní bílé klávesy jsou dokonce z pravého dřeva a umožňují expresivní a dynamickou hru s přesnými akcenty.

Simulace rezonance kladívka a strun
DP-360 přináší mimořádně přirozený zvuk, který je velmi blízký akustickému klavíru. Každý tón má svůj vlastní charakter, jednotlivé zabarvení se skládá z techniky hry jednotlivých klavíristů na klávesy a pedály. Dokonce i ty nejjemnější nuance tónů - například ty, vytvořené při uvolnění klávesy - jsou realizovány přes simulaci rezonance a vedou k realistickému, nekonečně dynamickému zvuku, který je prostě fantastický.

256-násobná polyfonie
Čím vyšší je polyfonie, tím více tónů může hrát klavír současně. Maximální polyfonie 256 dokazuje, že Steinmayer DP-360 je elektrický klavír, který bez problémů zvládne i náročnou hru profesionálního klavíristy v celé šířce pásma.

Široká škála zvuků
Zvuky DP-360 jsou rozděleny do 8 zvukových skupin (klavír, strunné nástroje, dechy atd.), Z nichž každá obsahuje 5 zvuků. Navíc je digitální klavír vybaven třemi sady bubnů, efekty a MIDI.

Hudba pro vzdělávání a zábavu
DP-360 nabízí možnost přehrávání klasické hudby od známých autorů, jako Chopin, Mozart nebo Beethoven. Můžete je přehrávat pro momentálního potěšení nebo je použít jako učební demo.

Vrstva, Rozdělení a Twin Piano
Díky vunkci "Vrstva" můžete slyšet dva různé zvuky při stisknutí jedné klávesy. „Rozdělení“ umožňuje rozdělit klaviaturu na dvě části s různými zvuk. Funkce "Twin Piano" rozděluje klávesnici na dvě stejné části stejné oktávové nebo tónové oblasti. Tato funkce je skvělá pro cvičení s přáteli nebo s učitelem hudby.

Rychlý přístup
V celkem 5 paměťových místech můžete uložit vlastní nastavení. Nedocenitelné pokud potřebujete rychle přepínat mezi různými zvuky v rámci skladby.

Pedály
Steinmayer DP-360 má stejně jako akustický klavír tři pedály, které umožňují klasickou klavírní hru.

USB to Host
Digitální klavír je možné připojit k počítači nebo externímu zařízení MIDI pro nespočet dalších zvuků a projektů Funkce USB podporuje systémy Windows, Mac, iOS a Android a kompatibilita se může lišit v závislosti na typu  různých aplikací.

Šetření elektrické energie
Systéme řízení spotřeby energie, automaticky vypne digitální piano, pokud ho nepoužíváte déle než půl hodiny. Pokud je to nutné, můžete tuto funkci deaktivovat.

 • 88 kláves
 • Bílé klávesy ze skutečného dřeva
 • Klávesnice s kladívkovou mechanikou a trojitým senzorem
 • Max. Polyfonie: 256
 • 3-segmentový displej
 • Simulace rezonance
 • 40 standardních zvuků + 3 bicí, 2 SFX banky a 128 GM zvuků
 • 50 demo nahrávek klasické hudby + stovky učebních ukázek
 • 5 paměťových míst
 • Reverb, Layer, Split, Twin Piano, Metronom, Transpozice, Tune, Touch, Brilliance
 • 3 pedály: měkké, sostenuto, udržovací (s funkcí polopádu)
 • Připojení: USB k hostiteli, AUX IN, AUX OUT, 2 konektory pro sluchátka
 • 2-pásmový stereo reproduktorový systém (4 reproduktory)
 • Výkon: 2 x 20 W
 • Rozměry (V x Š x H): 865 x 1395 x 470 mm
 • Hmotnost: cca 47 kg
 • Barva: bílá

Recenze

Napsat recenzi

Steinmayer DP-360 SM digitální piáno - bílá

Steinmayer DP-360 SM digitální piáno - bílá

88 kláves, bílé klávesy ze skutečného dřeva, kladívková mechanika; Trojitý senzorový systém, max. Polyfonie: 256; funkce nahrávání; 3 pedály: soft, sostenuto, sustain; 2-cestný stereo reproduktorový system (4 reproduktory), výkon: 2 x 20 W,; rozměry (H x W x D): 865 x 1395 x 470 mm, hmotnost cca: 47 kg

30 dalších produktů ve stejné kategorii: