AHEAD GT - grip tape

Protiskluzová páska na paličky

Cena s DPH 150 Kč
Cena bez DPH 124 Kč

Skladem na prodejně

1 Ks

AHE112201

Více informací

AHEAD Grip Tape GT je protiskluzová páska na paličky, díky které se Vám dostaví nenahraditelného pocitu držení samotné paličky, který se maximálně projeví při hře na Vaši bicí soustavu. Grip Tape je vyroben z elastického materiálu, který lze snadno i po opotřebení dřevěné paličky použít na nový pár. 

Zajímavosti o značce AHEAD Americký výrobce AHEAD se během velmi krátké doby dostal na vrchol ledovce v oblasti bubenických potřeb a zejména speciálních nedřevěných paliček. Skelet paličky tvoří aluminiové duté jádro, na které se šroubují nylonové nebo zytelové hlavičky a to různých tvarů. Samotný skelet je chráněn polyuretanovým tapperem, který v momentě opotřebení vyměníte. Tímto se skelet paličky stává téměř nesmrtelným. 

Vrchol zastřešuje bohaté příslušenství: - bubínky ( snare ) - kožené elastické bubenické rukavice - grip tapes – protiskluzové pásky - kompletní příslušenství na paličky AHEAD - obal na paličky - klička na bicí - pad na cvičení - obaly na bicí nástroje - modelovací hmotu na ochranu sluchu - kšiltovky, trička, peněženky To vše je zpracováno s maximální přesností a jedinečnost dodává barevné provedení černo bílá. Čehož velkolepě využil světoznámý bubeník Joey Jordison – SLIPKNOT, mezi další významné bubeníky, kteří využívají AHEAD patří: Lars Ulrich Tommy Lee Travis Smith Eric Singer Thomas Pridgen Thomas Lang A mnoho dalších…

Recenze

Napsat recenzi

AHEAD GT - grip tape

AHEAD GT - grip tape

Protiskluzová páska na paličky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: