Universal Audio UAD-2 QUAD Core

UAD-2 QUAD Core DSP, Analog Classics

Cena s DPH17 190 Kč 16 690 Kč
Cena bez DPH 13 793 Kč

Snížená cena!
Na externím skladu. Odesíláme do 3 dnů.

AUAD052

 • Zaslat dotaz na dostupnost
 • Zaslat dotaz na dostupnost

  Universal Audio UAD-2 QUAD Core

  Universal Audio UAD-2 QUAD Core

  UAD-2 QUAD Core DSP, Analog Classics

  Příjemce :

  * Povinné

  Více informací

  UAD-2 Quad Core přináší výrazný posun v kvalitě a výkonu úpravy zvuku v oblasti studiového digitálního nahrávání.
  Je to revoluční kombinace DSP karty a vysoce ceněných softwarových pluginů.
  UAD-2 Quad Core je ideální pro všechny, kdo pracují s náročnými projekty. Nabízí balík plugin Mix Essentials II (v hodnotě $300), který obohatí vaše studio o UA 1176SE Cpmressor/Limiter, Pultec EQP-1A Program Equalizer, RealVerb Pro Room Modeler, a CS-1 Channel Strip, což je velmi hodnotnou ukázkou kvalit plugin Universal Audio.  UAD-2 Quad Core je také perfektním řešením pro stávající vlastníky UAD-1, protože mohou snadno přejít na UAD-2 a získat tak další výkon pro jejich systém za velmi nízkou cenu.
  Srdcem UAD-2 Quad Core jsou čtyři procesory SHARC 21369, které dovolují použít nejnáročnější, propracovanější a dokonalejší algoritmy, jejichž výkon a složitost nenaleznete u klasických plugin. Díky takovému odlehčení procesoru počítače může hostitelská aplikace zvládat více stop, automatizací, virtuálních nástrojů a nativních efektů. Veškeré funkce UAD-2 série jsou zcela přepracovány a přináší nesčetně vylepšení jako například LODE (Live Optimizing DSP engine), který inteligentně rozděluje výkon pro maximální využití co největšího počtu plugin a LiveTrack (mód s nízkou latencí) umožňující monitoring nástrojů skrz akcelerované pluginy.
  Akcelerované pluginy Universal Audio přináší nejlepší zvukové studiové procesory posledních 50 let, věrně přepracované do algoritmů věrně popisujících chování a zvuk původních analogových přístrojů. Mezi ně patří ekvalizéry, kompresory, masteringové nástroje, reverby a oficiálně podporované emulace od Neve®, Roland®, SPL® a dalších. UAD-2 systémy jsou výhercem ceny MIPA 2010 v kategorii Audio Prcessor (Software).

  Recenze

  Napsat recenzi

  Universal Audio UAD-2 QUAD Core

  Universal Audio UAD-2 QUAD Core

  UAD-2 QUAD Core DSP, Analog Classics

  1 další produkt ve stejné kategorii: